Kategoria
Kabiny prysznicowe i parawany
O projekcie

Szklane kabiny prysznicowe to przestrzeń i nowoczesność ! . Dla klientów, którzy w swoich łazienkach nie mogą zastosować typowych kabin prysznicowych, wykonujemy szklane zabudowy prysznicowe na dowolny wymiar. Proponujemy szkło hartowane grubości 8 lub 10 mm.

 

Oferujemy

– szkło float ( szkło tradycyjne z odcieniem zieleni, szczególnie widocznym na krawędzi)
– szkło odbarwione OPTIWHITE, stosowane, gdy idealnie przezroczyste szkło jest ważne dla aranżacji wnętrza
– szkło barwione w masie brąz, grafit , czarny
– szkło matowe trawione tzw. satyna, w kolorze zielonym, brązowym i grafitowym.

 

W kabinach prysznicowych stosujemy wysokiej jakości okucia renomowanych firm, wykonanych z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Dostępne kolory to: chrom , satyna i złoto. Proponujemy nietypowe rozwiązania mocowań – drążki, konstrukcje ze stali nierdzewnej i inne.

Najczęściej stosowane w kabinach prysznicowych i ściankach prysznicowych jest szkło przezroczyste, które sprawia, że zabudowa taka nie ogranicza przestrzeni.

Szklane ścianki prysznicowe mocujemy do ściany w mocowaniach punktowych lub w profilach, stabilizując je drążkami. Stosujemy zawiasy jednostronne unoszone, wahadłowe. Przy rowiązaniach bez brodzikowych, zawiasy podnoszone eliminują szuranie uszczelki po podłodze. Uszczelniamy kabiny stosując komplety uszczelek z uszczeklą magnetyczną. Części stałe uszczelniane są uszczelkami lub silikonem sanitarnym.

 

Wykonujemy kabiny prysznicowe na wymiar np

– kabiny prysznicowe 800 mm x 800 mm
– kabiny prysznicowe 900 mm x 900 mm
– kabiny prysznicowe o nieregularnych kształtach
– kabiny prysznicowe w linii prostej o dowolnej szerokości ścianki prysznicowe o dowolnych wymiarach